Matchpoint Listy Luborovi List Halandovi od L.Popeláša

List Halandovi od L.Popeláša

Dobrý večer,

píšem Vám pán prezident, lebo neviem, či ste so situáciou oboznámený.
V Bratislavskej oblasti nám 8 týždňov bežia súťaže. Bez rozhodcov ...
V 2.lige žien, by to problém nebol, u mladších detí tiež nie, no kadetky a staršie žiačky, ktoré bojujú o postup na M-SR, to už problém začína byť. Stretnutia rozhoduje kto je po ruke a často nevie ani pravidlá. Vznikajú nedorozumenia, hádky a pod.
Ak to v ostatných oblastiach funguje, že rozhodcovia chodia, prečo nie v BA? Dokedy bude toto únosné?
Ako mám motivovať dievčatá na tréning, zápas, keď súťaž nemá "punc" oficiálnosti?
Chcem okamžité riešenie!

P.S.: trochu odbočím, ale len a len kvôli rozvoju chlapčenského volejbalu, sme vytvorili túto zložku. Čakali sme sľúbenú finančnú podporu zo SVF, no čo sa stalo? Nič! Nula Eur a odsunuté na január, február? Halu si zoberieme do prenájmu na dlh? Keby nám na tých deťoch nezáležalo, tak ich zo súťaže stiahneme. Nesľubujte, čo nemôžete splniť.

Píšem možno "nasrato", no dobre viete, že ja som veľký srdciar pre volejbal, no táto sezóna mi dosť leží v žalúdku. Hlavne nezabudnite, že tu máme cez 80 detí, ktoré sú tu hlavne kvôli mne. Snáď o ne nechcete prísť. My za nich od Vás nič nemáme, ÚTM nám nechcete dať, no klubom, čo majú 18 detí ÁNO, ale vy za každého člena prostriedky dostávate.

Dobrú noc.

Popeláš Ladislav, 23.11.2016 - Pezinok

Poznámnka www:

Mnohí ste s Luborom nespokojní. Mnohí mu píšete oficiálne, ale večne v Bratislave neprítomný mocipán Lubor si zvykol používať úžasnú formulku: "Snáď si nebudeme dopisovať".
Neodpovie vám pochopiteľne ani cez tento web, ale ak mu pošlete list cez túto rubriku, aspoň to budú ostatní vidieť. Napíšte Luborovi list a pošlite na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.