Vzdelávanie Školenia a semináre Školenie trénerov I.stupňa 2017

Školenie trénerov I.stupňa 2017

Všeobecná časť školenia sa uskutoční 17. – 19. marca 2017 na FTVŠ. Účastníkmi školenia sú tréneri rôznych špecializácií.

Špecializovanú časť – volejbal zabezpečuje RVTM SVF. Zatiaľ máme len orientačný termín – druhá polovica septembra 2017, s najväčšou pravdepodobnosťou v Nitre. V tomto prípade je žiaduca účasť minimálne 12 uchádzačov.

Záujemcovia, ktorí by absolvovali všeobecnú časť a z dôvodov nízkeho počtu záujemcov by sme neotvorili špecializovanú časť, absolvovanie všeobecnej časti školenia sa bude uznávať aj pri otvorení špecializovanej časti až v nasledujúcom roku. Podobne aj v opačnom prípade, tí čo by najskôr absolvovali špecializovanú časť, by im bola táto časť školenia uznaná.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť  do 12. marca na mailovú adresu: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Všeobecná časť školenia stojí 50 EUR. Peniaze posielajte na účet SVF, kde uveďte: meno a priezvisko, typ školenia (všeobecná časť školenia trénerov 1. stupňa).