Matchpoint Pod pokrievku klubu

Pod pokrievkou

Vartovník končí v Humennom

Humenné 28. novembra 2012 (TASR) - Staronovým trénerom volejbalistov VK Chemes Humenné sa stal Richard Vlkolinský, ktorý vo funkcii hlavného trénera vystriedal Stanislava Vartovníka. Stalo sa tak na základe rozhodnutia správnej rady VK Chemes Humenné. Informáciu priniesol denník Korzár.

Čítať celý článok
   

Z tlačovky VT Bratislava

Bratislava 21. augusta 2012 (TASR) - Slovenský volejbalový klub Volley Team Bratislava bude v nadchádzajúcej sezóne účinkovať v Stredoeurópskej lige (MEVZA), kde chce postúpiť do Final Four, postúpiť do ďalších bojov po 1. kole Challenge Cupu a získať majstrovský titul v domácej extralige. Tieto ciele prezentoval v utorok na tlačovej besede prezident klubu Ladislav Hampl.

Čítať celý článok
   

Volejbal v Žiari je ohrozený

Žiar nad Hronom 21. júna 2010 (TASR) – Žiarsky Volejbalový klub vyčerpal finančné prostriedky pridelené na rok 2010, budúcnosť volejbalu je teda neistá.

      "V súčasnej dobe volejbalový klub ukončil súťažný ročník 2009-2010. Došlo aj k vyčerpaniu finančných prostriedkov, ktoré nám boli pridelené v rámci Mestského športového klubu (MŠK) na rok 2010," povedal TASR prezident klubu Igor Láska. Ako pokračoval, pre krízu dostali menej finančných prostriedkov. "Volejbal v Žiari nad Hronom je ďalej ohrozený. Myslím, že extraligové družstvo žien sa už vôbec neprihlási do súťaží a ohrozená je činnosť mládežníckych družstiev."

Čítať celý článok
   

Pod pokrievkou klubu - OŠG NITRA

od mája 2008

- článok M.Killiana - Nitrianske noviny -uverejnený v pondelok 4.8.2008

Z kádra strieborných medailistiek ŠG Nitra odchádzajú ďalšie volejbalistky.

Tentokrát však nejde o absolventky školy Hinzellerovú, Povrazníkovú, Fábryovú či Petranovú, ktoré majú namierené do iných klubov.

Čítať celý článok
   

Pod pokrievku klubu - VK PU Prešov

05.03.2008

logopresovNa fóre tohto webu sa nedávno rozpútala diskusia pod názvom "VK PU Prešov má pozdlžnosti - čo s tým?". Nakoľko sa zo začiatku objavovali vyjadrenia pre aj proti, ale informácie boli iba kusé, chceli by sme Vám priniesť trochu širší pohľad na súčasné problémy v tomto klube. Oslovili sme preto kapitána družstva mužov, Viktora Varcholu a pána Ľuboša Petru z vedenia klubu VK PU.
Ponúkame Vám vyjadrenia obidvoch strán bez akéhokoľvek komentára, aký uzáver si z uvedeného utvoríte, je iba na Vás...

Čítať celý článok
   

Pod pokrievku klubu - VTC Pezinok

18.9.2007 

VTC_pezinokVčera som si na internetovej stránke pezinského volejbalového klubu prečítala v novozaloženom fóre príspevok od viceprezidentky klubu, Zuzany Maxiánovej. Píše sa v ňom o polenách, ktoré im hádže pod kolená bývalý prezident klubu (Ľubomír Stražay), o tom, že si "prisvojil" medzinárodný turnaj Pezinský strapec, oberá ich o sponzorské peniaze a pod. Tak mi to samozrejme nedalo, zavolala som p.Maxiánovej a spýtala sa jej, čo sa vlastne v klube deje?

Čítať celý článok
   

Stránka 5 z 5

<<ZačiatokDozadu12345DopreduKoniec>>