SL 2017

Kravárik chce deväť bodov

      Poprad 31. mája 2017 (TASR) - S cieľom získať maximálny počet bodov vstupujú do úvodného turnaja Svetovej ligy, ktorý sa od piatka do nedele uskutoční v Poprade, slovenskí volejbalisti. Na tlačovej konferencii v popradskom hoteli Aqua City do na stredajšej tlačovej konferencii povedal tréner Andrej Kravárik.
      Slováci sa minulý týždeň predstavili na kvalifikačnom turnaji o postup na majstrovstvá sveta v Holandsku, kde obsadili druhé miesto v šesťčlennej skupine a vybojovali si postup do júlovej baráže. Po turnaji prišlo k zmene na trénerskom poste, keď dovtedajší asistent Andrej Kravárik nahradil Miroslava Palguta.

Čítať celý článok
   

Vyžrebovali Svetovú ligu 2017

Bratislava 14. septembra 2016 (TASR) - Slovenskí volejbalisti budú aj v roku 2017 súčasťou Svetovej ligy. V prestížnej súťaži si pripíšu už štvrtý štart, keď sa druhý rok predstavia v 2. výkonnostnej skupine. Na budúci rok sa stretnú s tímami z celého sveta, ale výhradne na európskom kontinente. Prvý turnaj odohrajú doma, druhý vo Fínsku a tretí u susedov v Českej republike. Rozhodlo sa o tom v utorok na mítingu Svetovej ligy v sídle FIVB v Lausanne.

Čítať celý článok
   

Stránka 2 z 2

<<ZačiatokDozadu12DopreduKoniec>>