Kadeti

ME kadetov 2018 - ročník 2001 a ml. - Púchov, Zlín

Nemci s trénerom Kalným ml. so zlatom. Domáci Česi strieborní.

Čítať celý článok
   

Zápasy Slovákov na ME kadetov - poslední v skupine

Púchov 12. apríla 2018 (TASR) - Slovenskí volejbalisti do 18 rokov si na majstrovstvách Európy v Púchove pripísali piatu prehru. Zverenci Erika Gábora podľahli vo štvrtok favorizovaným Talianom 0:3 a v tabuľke II. skupiny obsadili posledné miesto. Získali iba bod za prehru 2:3 s Ukrajinou.
Záverečná časť turnaja sa uskutoční cez víkend v Zlíne. V semifinále sa stretnú Nemecko s Ruskom a Česko s Talianskom. O 5.-8. miesto nastúpia proti sebe Bulharsko s Francúzskom a Bielorusko s Belgickom.

Čítať celý článok
   

ME kadetov 2017 - ročník 1999 a ml. - Maďarsko a Slovensko

Posledné miesto v skupine. Česi zlatí.

Čítať celý článok
   

Zápasy Slovákov na ME kadetov 2017

Púchov 27. apríla 2017 (TASR) - Slovenskí volejbaloví reprezentanti sa na majstrovstvách Európy do 19 rokov v Púchove nedočkali víťazstva ani vo svojom poslednom piatom vystúpení.

Čítať celý článok
   

Zápasy Slovenska reportoval Dano Mačuha

macuha22.apríla 2017 - Púchov.
Viva la France,
na zápas našich s Francúzmi sme prišli skôr, aby sme si pozreli aj duel našich budúcich súperov. Česi zosadili po prvom sete Turkov z koňa a docválali víťazne do cieľa. Turci aj s celým realizačným tímom pôsobili bezradne a zjavne neboli na takýto scenár pripravení. Čítať celý článok
   

Tréner Kalný nominoval na ME kadetov

Bratislava 20. apríla 2017 (TASR) - Tréner slovenskej volejbalovej reprezentácie do 19 rokov Peter Kalný oznámil v stredu konečnú 12-člennú nomináciu na blížiace sa majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie, ktoré sa v Púchove a v Györi začnú už túto sobotu.

Čítať celý článok
   

Kvalifikácia na ME kadetov 2015 - ročník 1997 a ml. Púchov

Slovensko sa na ME neprebojovalo

Čítať celý článok
   

O kadetoch píše Matúš Jalovecký

11.január 2015 Slovensko - Poľsko 0:3 (-19,-17,-12) - reportuje nahrávač slovenského výberu Matúš Jalovecký:
Po prehratom zápase s Bieloruskom sme na postup potrebovali víťazstvo 3:0. Pri našich schopnostiach a hlavne súperovej kvalite to pre nás bolo nemožné. Tento zápas nám ukázal, ako ďaleko sme od tých najlepších družstiev v Európe. Poliaci podali oveľa lepší výkon ako v ich prvom zápase proti Bielorusom, najmä na servise a v útoku. Majú výborného nahrávača, ktorý nás školil a rozhadzoval to perfektne.

Čítať celý článok
   

Stránka 1 z 2

<<ZačiatokDozadu12DopreduKoniec>>