Matchpoint Postrehy - píšete nám

Postrehy

5.hrací deň - postupujeme do Hirošimy

22.11.2006

Sami ste videli, zahrali sme perfektný prvý set.
Čakali sme ráznejších Bulharov, ale prvý set sme zahrali výborne. Nedali sme im veľa šancí v ňom uspieť.

Čítať celý článok
   

4.hrací deň - bližšie k Hirošime ...

21.11.2006

V prvom zápase Bulhari hrali proti veľmi nezáživne hrajúcim Iráncom.

Čítať celý článok
   

3.hrací deň - amíci

19.11.2006

V druhom zápase dňa už ukázali svoju druhú tvár Bulhari, keď sa im príliš nechcelo hrať. Lenže dnes je to už predsa len iné. Opory Nikolov a Kazijski sú vycepovaní z francúzskeho Tours, resp. tvrdého režimu Dynama Moskva. Sú to hviezdy, ktoré keď zaberú, je na to radosť sa dívať. Bulharský volejbal, to je momentálne two men show. Venezuela dobiedzala, ale nestačilo to.

Čítať celý článok
   

2.hrací deň

18.11.2006

V prvom zápase narazili na seba dve úspešné generácie spred štyroch rokov. Oba tímy uspeli na MS do 20 rokov. Ako som už spomínal, zásadný rozdiel medzi nimi je.

Čítať celý článok
   

Musím odfotiť Papiho

18.11.2006

Dnes má moja dcéra narodeniny.

Čítať celý článok
   

1.hrací deň - víťazstvo nad Iránom

17.11.2006

V prvom zápase solídne hrajúca VENEZUELA na čele s Gomezom (Panthinaikos Athény) a výborným streďákom Marquesom (Ogurčákov spoluhráč v Knack Roeselare) v podstate prevalcovala USA.

Čítať celý článok
   

Zenkoji temple

16.11.2006


Nastáva tu časové dusno. Už sú tu všetky družstvá, začína boj o čas a priestor. Tlačenica pri strave. Súboje o videomiestnosť, spory o pozície a priestor pri tréningoch v hracej hale, v ktorej budú mať všetci len jeden jediný tréning. FIVB to odôvodňuje rovnakými podmienkami pre všetkých, ale je jasné, že čo to pre Talianov neplatí. Technické mítingy, fototermíny, press konferencia.

Čítať celý článok
   

Disciplína, čistota, tradície

14.11.2006  

Japonsko je známe disciplínou. 

Cesta sa prechádza na prechode, na červenú tam chodci do cesty nevstúpia, v meste jazdia 60, mimo 80. Ani o chlp rýchlejšie. Jediní, ktorí chodíme cez cestu mimo prechod sme my, Taliani a zatiaľ Iránci. Ale keď tu budú Bulhari a Amíci, iste sa pridajú. A pretože sa tu disciplína snúbi s úctou, všetci zastali, hoci sme chceli prebehnúť mimo prechod. Len raz nás vytrúbil nejaký kamión. Asi z Košíc.

Čítať celý článok
   

Stránka 10 z 41

<<ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec>>