Reprezentácia Aktuality

Aktuality

Neberte nám trénera!

1.4.2015 - na www. zaslali dievčatá z COP Nitra tento list. Verme, že nejde o žart.

Dobrý deň,
touto cestou by sme sa chceli spoločne vyjadriť k vzniknutej situácii, ohľadne odvolania nášho trénera. Táto správa nás veľmi šokovala, pretože je to tréner, ktorý ako jediný drží COP-ku momentálne pokope. Čítať celý článok
   

V COP sa pobili

9.10.2014 - V COP Trenčín bola mastenica

Vraj udierali dvaja juniorskí reprezentanti Šimon a Filip, v nemocnici určite leží Ivan Fuljer.

Otázky Luborovi Stražayovi:

Vraj majú dvaja hráči zastavenú činnosť. Kto?
L.Stražay - súťažný riaditeľ SVF: "Je to interný trest klubu. Obaja majú zastavenú činnosť. Krajčovič a Gavenda. Už v Prievidzi a potom v nedeľu s Nitrou nehrali."

To sa nestalo dnes?
L.Stražay: "Nie v piatok."

Ďakujem
(www)

Zdroj: tvnoviny.sk, mobilové vlny

   

Diviš sa stal Rusom

1.apríl 2014 - smotrite zdes:
http://sport.noviny.sk/volejbal/01-04-2014/lukas-divis-ziskal-ruske-obcianstvo-na-slovensku-konci.html

всё хорошо !

Diskutujte

   

Gulinelli skončil v Ufe

Ufa 5. marca 2014 (TASR) - Tréner slovenskej volejbalovej reprezentácie mužov Flavio Gulinelli ukončil v stredu pôsobenie v ruskom tíme Ural Ufa. Dôvodom jeho predčasného odchodu boli finančné problémy, s ktorými sa ruský klub borí od začiatku sezóny.
      Realizačný tím spoločne s hráčmi nedostali výplaty už piaty mesiac v rade. "Je mi ľúto, že sa situácia dostala až do takejto fázy, ale nevidel som východisko, a tak som sa rozhodol prácu v klube ukončiť," cituje oficiálny web Slovenskej volejbalovej federácie Gulinelliho slová.
      Taliansky kouč, ktorý sa v závere minulého roka stal trénerom slovenskej reprezentácie však bez volejbalu nezostane. "Nečaká má žiadna dovolenka. Do piatku ešte ostávam v Rusku, ale po tom, ako si vyriešim všetky náležitosti ohľadom ukončenia zmluvy, tak pricestujem na Slovensko a s vedením federácie si chcem dohodnúť plán návštevy našich reprezentantov v zahraničí. V lete nás čaká dôležitý kvalifikačný turnaj o postup na majstrovstvá Európy a následne štart v Svetovej lige, kde chceme byť úspešní," dodal Gulinelli.

   

Kardoš k reprezentácii, Boco k policajtom

Bratislava 4. decembra 2013 (TASR) - Novým asistentom hlavného trénera slovenskej mužskej volejbalovej reprezentácie Flavia Gulinelliho sa v stredu stal bývalý reprezentačný nahrávač a tréner poľského klubu AZS Czestochowa Marek Kardoš. Nahradil tak Andreja Kravárika, ktorý pôsobil na tomto poste od roku 2011.

Čítať celý článok
   

Slováci aj Česi do Svetovej ligy

Lausanne 1. decembra 2013 (TASR) - Slovenskí volejbalisti budú hrať v roku 2014 v prestížnej Svetovej lige! Rozhodlo sa o tom v nedeľu na mítingu v sídle Svetovej volejbalovej federácie (FIVB) vo švajčiarskom Lausanne.

Čítať celý článok
   

Nový tréner mužov Gulinelli

gulinelliBratislava 7. novembra 2013 (TASR) - Talian Flavio Gulinelli sa stal vo štvrtok novým trénerom slovenskej mužskej volejbalovej reprezentácie. Na tomto poste nahradil Štefana Chrtianskeho, ktorý pri nej skončil po tohtoročných ME v Poľsku a Dánsku, na ktorých skončilo Slovensko na 11. mieste.
      Po Emanuele Zaninim (2008-2011) je 55-ročný Gulinelli druhým talianskym kormidelníkom Slovenska v jeho ére samostatnosti a tretím cudzincom na jeho lavičke, keď reprezentáciu viedol aj Čech Pavel Třešňák (2001-2004).

Čítať celý článok
   

Česi už trénera mužov majú - Šmejkal

18.10. - 2013 - Tréner mužov bude v Čechách Zdeněk Šmejkal. Čítajte na Idnes.cz

   

Máme šancu?

Lausanne 9. októbra 2013 (TASR) - Slovenskí volejbalisti sa v 3. kole kvalifikácie v rámci M-skupiny o postup na MS 2014 v Poľsku stretnú s Fínskom, Gréckom a Ukrajinou. V termíne 3.-5. januára svojich súperov privítajú na domácej palubovke, predbežne by to mal byť Poprad.
      Ženy budú hrať takisto v M-skupine a ich súperkami vo Varne v boji o MS 2014 v Taliansku budú domáce volejbalistky, Česko a Bielorusko. Na záverečný turnaj mužov aj žien sa priamo prebojujú víťazi skupín a najlepší z druhého miesta. O zložení kvalifikačných skupín rozhodol stredajší žreb priamo v sídle FIVB.

Čítať celý článok
   

Čadu nahradil Rojko

rojkoBratislava 7. októbra (TASR) - Novým trénerom slovenskej ženskej volejbalovej reprezentácie sa stal Marek Rojko. Na poste nahradil českého kormidelníka Miroslava Čadu, ktorý bol vo funkcii dlhých dvanásť rokov. Pod jeho vedením sa ženy trikrát prebojovali na majstrovstvá Európy, ale po štvrtý raz mu to už nevyšlo. Čadovi navyše vypršala platnosť zmluvy a Slovenská volejbalová federácia sa ju rozhodla nepredĺžiť.    
      Tridsaťšesťročný Rojko bol najvážnejším kandidátom na uvoľnený post. Pred začiatkom tejto sezóny sa dohodol na prvom zahraničnom angažmáne s nemeckým bundesligovým klubom Allemania Aachen. S vedením SVF podpísal v pondelok dvojročnú zmluvu s následnou opciou, pričom zároveň bude pôsobiť aj v Aachene. Na reprezentačnej úrovni viedol doteraz juniorky, na ME 2010 v Srbsku s nimi skončil na 6. mieste. O rok neskôr v Peru boli mladé Slovenky na svetovom šampionáte siedme. Na klubovej úrovni Rojko pôsobil najdlhšie v Doprastave Bratislava, s ktorým sa stal raz majstrom Slovenska. Získal s ním aj Česko-Slovenský pohár a dvakrát i slovenskú pohárovú trofej.

Čítať celý článok
   

Stránka 4 z 8

<<ZačiatokDozadu12345678DopreduKoniec>>