Reprezentácia Aktuality

Aktuality

Ženy odchádzajú na SU do Bangkoku

Reprezentačné družstvo žien, pripravujúce sa na ME v Belgicku odchádza na Svetovú univerziádu 2007 do thajského Bangkoku.

Nominovaná dvanástka:
Veronika Krajčová, Lucia Hatinová, Alica Székelyová, Simona Kleskeňová, Petronela Biksadská, Ivana Bramborová, Martina Noseková, Daniela Gönciová-Rojková, Jana Gogolová, Jana Magátová, Ivana Zburová, Paula Kubová
tréneri: Miroslav Čada, Ľubomír Petráš, vedúci družstva: Jozef Sklenár

Program

   

Vezmú nás na turnaj do Poľska ?

V polovici augusta organizuje Polský volejbalový zväz medzinárodný turnaj mužov. Je to memoriál na počesť bývalého vynikajúceho polského trénera Huberta Wagnera.
Okrem domácich je pravdepodobne istá účasť družstiev zo Srbska, Holandska a Nemecka. Pozvánku obdržali ešte Fíni, Česi a Slováci. Dvaja z nich budú mať tú česť pripravovať sa na ME mužov na tomto kvalitnom turnaji.
Finále turnaja by malo byť v Olsztyne.

Zdroj: gazeta.pl

   

Ogurčák je v poriadku

Slovenskí repzezentanti pokračujú tento víkend v Európskej lige s Rumunskom. Hrať sa bude v novej sympatickej hale v Poprade. Pripravený hrať je aj Fero Ogurčák, ktorý mal minulý víkend zdravotné problémy.
Chýbať v zostave bude Lukáš Diviš, ktorý má problémy s prstom na ruke. Tréner Přidal vynecháva z dvanástky pre toto kolo Kohúta a Hodyho.

poprad_hala

 

   

Ženy na SAVARIA CUPE tretie

Szombathely: SAVARIA CUP

Slovenské reprezentantky skončili na tradičnom turnaji v Maďarsku tretie. V poslednom stretnutí prehrali s domácim Maďarskom 0:3
21, 16, 14)
Zostava SR: Viestová, Krišková, Hatinová, Gogolová, Biksadská, Bramborová, libero: Kleskeňová (Zburová, Gregušová, Stankovianská, Hrončeková)

V druhom stretnutí zdolali Švédsko 3:0 (20, 21, 15)
Zostava SR: Zburová, Stankovianská, Biksadská, Bramborová, Hatinová, Gogolová, libero: Kleskeňová (Krišková, libero: Čapková)

V úvodnom stretnutí prehrali s univerzitným výberom Kalifornie 0:3 (-23, -21, -16) Zostava SR: Viestová, Biksadská, Hrončeková, Krišková, Hatinová, Gregušová, libero Čapková (Kleskeňová, Gogolová, Bramborová, Zburová)

   

Z tlačovej konferencie SVF pred sezónou

Čítať celý článok
   

Nový tréner juniorov SR

chudik_mNovým trénerom juniorov Slovenska sa stal Rasťo Chudík, tréner PU Prešov.
Rozhovor s bývalým trénerom Jaroslavom Vlkom
   

Stránka 8 z 8

<<ZačiatokDozadu12345678DopreduKoniec>>