Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Stalo sa to niekedy vo vašom tíme ???
(1 online) (1) návštevník
  • Strana:
  • 1

TÉMA: Stalo sa to niekedy vo vašom tíme ???

Stalo sa to niekedy vo vašom tíme ??? 11 rokov, 10 mesiacov #1239

• kozlik
  • ( Administrátor )
  • Administrator
Japonci viedli v kavlifikácii na OH proti Talianom 2:1 na sety a 24:17. No a toto sa im prihodilo, Hotové harakiri.

Re: Stalo sa to niekedy vo vašom tíme ??? 11 rokov, 10 mesiacov #1241

• Sushi
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
My sme s v Leviciach vyhravali 24: 16, ale narozdiel od Japoncov sme to vyhrali 26:24...ale ako uz ktosi povedal, volejbal v 1.ženskej lige, nie je volejbal, takze stat sa tu moze cokolvek...

Re: Stalo sa to niekedy vo vašom tíme ??? 11 rokov, 10 mesiacov #1242

• raduz
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
My (NM juniori) sme na MSR juniorov 2008 v Humennom viedli so Žilinou 2:0 na sety a 24:18. Dokázali sme z toho ešte urobiť drámu 24:24, ale nakoniec sme ten set vyhrali

Re: Stalo sa to niekedy vo vašom tíme ??? 11 rokov, 10 mesiacov #1243

• trojan
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
..na kvalifikacii juniorov do 20 rokov v madarsku..cca pred 4-5 rokmi sme prehravali s madarskom v 5. sete 8:14 a vyhrali sme 17:15..alebo 18:16..nepamatam, bolo to davno

Re: Stalo sa to niekedy vo vašom tíme ??? 11 rokov, 9 mesiacov #1255

• Grbic_9
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
zazil som podobne ale ja som bol ten co som otacal prehravali sme v suboji o majstrovstva slovenska proti presovu 2:0 na sety a 24:19 v tretom sete otocili sme ten set a cely zapas sme vyhrali 3:2 a postupili sme.......... stratili koncentraciu asi ved take chyby ze netrafit stredaka na rychliku alebo utok do antenky su ziacke pri vrcholovom volejbale by sa to nemalo stavat.... ale chapem ich lebo posledny bod je najtazsie dat stalo sa mi este ze som na turnaji v plazovom volejbale v semifinale vyhraval s partakom 1:0 na sety a 20:14 nakonec sme vyhrali ale len  22:20

Re: Stalo sa to niekedy vo vašom tíme ??? 11 rokov, 9 mesiacov #1267

• Nechala
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
Pamätám si stretnutie najvyššej slovenskej ligy žien (cca 1991 or 1992) medzi TJ Slávia VŠDS Žilina - Slávia UK BA, vtedy sa hralo ešte na straty do 15 bodov. V jednom zo setov vyhrávala ZA 14:04 a nakoniec ho vyhrala BA 14:16. Určite to bola dobrá škola pre dievčatá... :
  • Strana:
  • 1