Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

poplatok za transfer
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: poplatok za transfer

poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2453

• VOLLEYBALLista
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
pekny vecer!!

chcem sa len opytat, neviem ci to tu uz bolo, ale nepisalo sa tu este o poplatkoch za transfer???
to nikoho nehneva ze SVF si urcuje pravidla take ako im to tam vyhovuje?? snad nie som jediny!!!
od roku 1998 som v zahranici a najskor sa platilo 2000 dolarov, potom ked prislo euro ale kurzovo este nepresahovalo dolar tak stale boli dolare, akonahle euro kurzovo predbehlo dolar, oooops hned sa to zmenilo (ved ako sme predsa v europe a platime vecsinou v eurach) podotykam my sme mali este na slovensku koruny!!!
konecne prisiel po rokoch list z FIVB ze kto platil x rokov nemoze jeho transfer prekrocit 250 euro!!! myslel som si konecne ale pravda je niekde inde!!!
rok minuli zasadla spravna rada (az mi je do smiechu) a stanovila nove pravidla!!!
a z toho mi uz do smiechu veru nieje!!!
takze????
nespojime sa uz konecne my hraci????
alebo budeme ako ovce a opat len posluchat to co si "spravna rada" sama pre seba odsuhlasi??!!

prepacte pravopis.....

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2457

• explaya2
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Tento problem poznam dobre a tak isto sa mi to nepaci.
Dostal som nejake info a aj som si to zistoval, ze ako to s tansferom
je...FIVB dala federaciam dost vysoky limit (tusim do 10tis. Eu alebo Dolarov - to si nie som isty) na poplatok za transfer, a potom
uz kazda federacia ma svoje "tabulky". Najlepsie opytat sa aj spoluhracov
ako to maju (tiez legionarov).

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2459

• slondovic
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
dala im limit 10000 ale ten sa mal splatit nejako do 3 alebo 4 rokov ( cize ak si paltil 3 alebo 4 roky presne neviem)tak potom ten poplatok mal byt maximalne 250 euro, ale opat tomu tak nieje!!!!
takze???

snad bude mat niekto ine info!!

posledne info je ze hrac,-ka do 32 rokov ma polatok 2250 a hrac,-ka nad 32 rokov ma poplatok 1250 euro!!!!!

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2746

• pipen
  • ( Návštevník )
Zdarec.Ak si v zahranicnom klube 3roky a viac tak platis 250euro.Ak si v repre a urobis dajaky pruser tak sa ti potom Pan Trener Zaniny vyhraza transferom az do vysky 7500euro ako sa to stalo Divisovi a Skladanemu,ktori zial museli zaplatit tuto sumu z vlastneho.ja som si myslel ze ked si v repre tak platis menej,ale opak je pravdou.Ja na to upozornujem uz dlhu dobu na co to vlastne je v case ked kluby vobec bojuju o prezitie.poplatky mozu byt ale nech su adekvatne takze dajaky kompromis.dik

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2747

• slondovic
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
ahoj pipen!!

mas pravdu ak si 3 roky v (v tom istom)zahranicnom klube tak potom platis 250, ale ak menis klub na buducu sezonu???

v tvojom veku to bude 1250 aj ked budes hrat v brne a budes chodit iba v sobotu si zahrat a aj ked budes mat 45rokov!!! a to je pekna hlupost......

kedy sa mi volejbalisti zobudime.... kolko plati futbalista????? hokejista???

skoda ze  nie sme vsetci za jedno a nepostavime sa niekedy proti "spravnej rade" az mi je do smiechu, alebo skor do placu???

dufam ze buduci rok budeme mudrejsi!!!

vela stastia a zdravia

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2750

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Je to svinstvo... Ine synonymum na to nenachadzam. Federacia je jedna prehnita skorumpovana organizacia ktora mysli uz iba na to ako si udrzat svoje "teple miestecka" a vobec ich netrapi ako to bude dalej so slovenskym volejbalom. Vam hracom by som poradil iba jedno. Aj vy mozete strajkovat (odmietnut reprezentovat) - viem ze je to najhorsie riesenie a pre hraca je to urcite nepredstavitelne ale ine vychodisko ja osobne nevidim ...

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2753

• Samuele
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Som za manipulacne poplatky do 250 eu, ale transfery a sumy ktore tu lietaju su jedno velke svinstvo...!!!!!!!!!!vzdy som to trvdil a vzdy budem!!!!!!!!!!!!!

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2754

• konono
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Pipen, súhlasím, že je to parazitovanie SVF na hráčoch. Ale prečo by reprezentanti mali mať výhody oproti hráčom, ktorí nimi nie sú a zrejme aj menej zarábajú. Ked ja zarábam viac, tak mám podla teba platiť číselne menšiu daň ako ten, čo zarába menej? Neviem síce aké sú odmeny v repre, ale asi nejaké predsa len sú a v zahraničných kluboch sa zrejme tiež zarába lepšie ako u nás doma. Ak urobíš prúser v živote, tak asi je normálne, že musíš znášať dôsledky. Reprezentant má byť prečo výnimka? Nemá byť náhodou ešte viac zodpovednejší, veď ja mu verím, že chce tam naozaj byť a urobiť všetko pre čo najlepší výsledok. Ak to tak nie je tak sa prestanem zamýšľať nad výsledkami. Veď do podmienok pre Vašu prípravu na ME a kvalifikáciu MS sa vraj investovalo teraz celkom pekne. A ešte niečo: zdá sa mi..., ale to radšej vynechám.

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2756

• explaya2
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Treba najst nejaku strednu cestu, hlavne v casoch ake su...

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2757

• pipen
  • ( Návštevník )
Takze pre mna vzdy bolo cest reprezentovat nikdy ma nezaujimali poplatky- financie,ale mala by sa najst ista stredna cesta na vyriesenie tohto problemu,ale ked my slovaci mame taku mentalitu schovavat chvost.Ja som nikdy nepovedal ,ze nemali by platit za to ked urobis dajaky pruser ale trosku adekvatne a mam pocit a nazor byt 2krat pokutovany to je nadherna vystraha pre ostatnych lebo kazdy z nas moze zakopnut.A repre neni zarobkova cinnost ako si niekto predstavuje.A to sa mi zda neunosne ako byvali reprezentanti musia platit predsa nieco odviedli pre Slovensko a Slovensko sa im odmenuje?!Keby boli jednoznacne umerne pravidla tak by to nikoho nevzrusovalo-myslim po dohode vsetkych zucastnenych stranach,predsa kazdy z nas chce sa mat dobre,kazdy ma rodiny len asi niekto chce mat asi viac?Problemov je viac,ale jedno viem vzdy som sa tesil na repre a robit volejbal s laskou a srdcom.Ten kto ma pozna vie,ze to myslim uprimne.A radsej zostanem v aich-dobe ako by som mal platit 1250 euro.

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2758

• pipen
  • ( Návštevník )
Mily Konono som rad ,ze teraz pises ake sme mali podmienky a ziadny uspech,ale ubezpecujem Ta,ze vsetci hraci dali vsetko do toho,aby sme urobil dajaky vysledok aj nas to mrzi,ale robili sme vsetko preto,ale na to bude mat kazdy svoj nazor,ale skoda ze za Kalneho,Tresnaka a Pridala sa postupilo na ME a nikto nehovoril,ze pozrite sa za akych podmienok sa postupilo,ale teraz ked sa nepodarilo nic tak aha kolko to stalo.AK su nase poplatky dobre investovane som len rad-teda aspon dufam.

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2759

• Sisa9
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
pipen...sice od temy, ale ked je prilezitost: VDAKA za predvadzane vykony...bol to zazitok aj live aj pre tv...nech sa ti dari

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2760

• Samuele
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Pipen:,ty zijes??? suhlasim s tebou,ale pokial mi neposles nejaky kontakt na teba tak za chvilu nebudem suhlasit..!!!
svedok zo svadby...

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2761

• explaya2
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Akurat, ze teraz ste hrali aj vyrovnane zapasy a mohli vyhrat proti kvalitnym druzstvam...A minule ME to bolo kefa za kefou...Takze hanbit sa nemusite!!

Re: poplatok za transfer 10 rokov, 6 mesiacov #2762

• pipen
  • ( Návštevník )
Dakujeme,na kazdej europe boli problemy a s nimi sa neda vyhravat.