Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Diskusia k Listom Luborovi
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: Diskusia k Listom Luborovi

Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 10 mesiacov #6295

  • husar
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 281
  • Karma: 3
Otváram diskusiu k Listom Luborovi. Veľa vecí bude neoddiskutovateľných, ale sľúbil som Luborovi, že budete slušní. Ak by ste chceli aj Vy napísať list Luborovi, tak mi ho pošlite.
Posledná úprava: 10 rokov, 10 mesiacov Autor: husar.

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 10 mesiacov #6296

  • lubenko
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Príspevky: 31
  • Karma: 0
JooooJ tak ked sa pise list tak to aby som aj prasa zacal chovat!!!!Ved ked raz pani pridu,tak zakalacku urobime!!!

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 10 mesiacov #6297

  • Mastrangelo
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 49
  • Karma: 0
husar, husar..... toto uz nevyzera ako normalne spravanie. ake prasky beries?

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 10 mesiacov #6298

  • Samuele
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 42
  • Karma: 1
Drahy Ivan,
tebe uz total kvapka na karbit...

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 10 mesiacov #6299

  • husar
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 281
  • Karma: 3
Mastrangelo, Samuele - Vy budete mozno bratia. Prvý list musel byť trošku ironický a sarkastický, ale ďalšie nebudú. Mňa by skôr potešilo, keby ste mi opravili čiarky, lebo tam bude možno plno chýb.
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': pitkin

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 9 mesiacov #6309

  • volejbal7
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 73
  • Karma: 0
Drahy Ivan, myslim, ze vo Vasom liste Luborovi je potrebne opravit viac, nez len ciarku...nefandite si!

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 9 mesiacov #6310

  • konono
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Príspevky: 154
  • Karma: 0
V7: Myslím, že nejaký ten preklep urobí každý,ale mal by si byť konkrétnejší ak si chceš stáť za svojim tvrdením!

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 9 mesiacov #6311

  • hugi
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 283
  • Karma: 0
no na začiatok roka nie zlé....konkrétnosti tam bolo až až, a ten koho sa to týka určite vie... určite súhlasím s obhajobou nominácii do repre...akurát nepamätám ani neviem či to niekedy vôbec takto fungovalo, bolo by to určite prínosom....

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 9 mesiacov #6312

  • konono
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Príspevky: 154
  • Karma: 0
Hugi, buď som to napísal ja zle, alebo zle si moju poznámku pochopil ty. Reagoval som na Volejbal 7 (V7). Nezdá sa mi aby nejako konkrétnejšie zdôvodnil svoje tvrdenie, v čom sa IH objektívne mýli. Úprimne ma to zaujíma, lebo neviem, či je niekto na Slovensku väčší a priznajme si aj úspešnejší praktik ako on.

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 9 mesiacov #6313

  • volejbal7
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 73
  • Karma: 0
Najuspesnejsi praktik ? To myslis vazne?! Moj prispevok bol k liste c.1.
K listu c.2, zvlastne ako vsetko vie pan H. vysvetlit,zdovodnit,ako a preco to tak je.
Preco sa tak stalo, za akych okolnosti, kto kam vybera....atd
..no proste najvacsi praktik .
Cudujem sa teda, ako sa mohla byvala CH vytratit.

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 9 mesiacov #6314

  • konono
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Príspevky: 154
  • Karma: 0
Pre V7:no neviem prečo hovoríš o ČH, v Liste o tom nebola reč. ČH pokiaľ viem sa "vytratila" pred 24. rokmi a fakt neviem prečo, ak sa ma na to pýtaš. Možno to boli dôsledky politických a spoločenských zmien v bývalej ČSSR, ale klub zostal aj potom (ŠKP, či neskôr(VKP po vzniku samostatného SK)) klubom polície.
Asi ti ten Husár leží v žalúdku. Neboj sa nie som jeho kámoš a tiež som ho niekedy nemal rád. Ale iba ako súpera môjho mužstva, ktorému som fandil a fandím. Lepšie povedané mal som pred ním ako pred veľmi dobrým trénerom,taktikom aj psychológom aj psychológom-provokatérom veľký rešpekt a niekedy by som po ňom najradšej hodil fľašu. Stojím si však za tým, že je jedným z najúspešnejších, ak nie najúspešnejší tréner pôsobiaci na SK.Získal ako hlavný tréner 4, či 5 titulov MS, neviem koľko druhých, či tretích miest. Cez ruky mu prešlo X reprezentantov. Do volejbalu prinášal novosti, kreativitu, psychológiu. Ak si všímaš ako teraz stúpa význam nebojácneho, kvalitného podania, tak toto svojim hráčom vštepoval do hláv už dávno. jeho hráčom Nemcovi, Hollému, Ventrubovi ... sa mohli rovnať len snáď Sopko st., Jakubov a pardón ak som na niekoho zabudol. Ak som bol v Blave a mal som čas vždy som zašiel na jeho tréningy, ktoré boli zaujímavejšie ako mnohé zápasy. Ako absolvent FTVŠ som sa tam naučil viac ako počas hodín volejbalu na tejto škole. Takže len tak trochu som zargumentoval moje tvrdenie, če je asi najskúsenejším praktikom. Bodaj by bolo takých provokatérov viac, aby sme mezaspali. Potom bude o volejbal snáď aj vyšší záujem. Ľudí zaujíma ak to niekde vrie.
Ale aby si si nemyslel že mu leziem ... mám k jeho Listu aj jednu výhradu: nepatrí sa kritizovať nomináciu hráčov (dvoch) tesne pred tak dôležitou kvalifikáciou na MS,na výkone im to asi neprospeje, alebo?
To je asi všetko tak na rýchlo a čakám na argumenty prečo okrem čiarky urobil IH v Liste viac chýb. A nebudem mu ani ja fandiť.
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': palanio

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 9 mesiacov #6315

  • Kisler
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Príspevky: 6
  • Karma: 0
Každý čo si o sebe myslí, že je dobrý tréner má ambície pracovať v kluboch v zahraničí. Počet titulov na SVK by nemalo byť meradlom kvality. Skús mi pripomänúť, kde pôsobil p.Husár (až na krátku epizodu v Brne ako športový riaditeľ). Tam okrem volejbalových odborností ktoré má - by sa musel naučiť aj základy správania sa.....
Posledná úprava: 10 rokov, 9 mesiacov Autor: Kisler.

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 9 mesiacov #6316

  • lubenko
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Príspevky: 31
  • Karma: 0
Navrhujem finsku cestu

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 9 mesiacov #6317

  • konono
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Príspevky: 154
  • Karma: 0
Predstavte si páni, že po kvalifikácii opäť súhlasím s pánom Husárom. A ešte pre Kislera: smečuješ do autu, obchádzaš podstatu listu Luborovi. Podľa teba sú prínosom pre slovenský volejbal tréneri, ktorí trénujú niekde v Emirátoch, hlavne že myslia len na vlastné vrecko.
PS: Aj keď to nie je k téme, pán najlepsí učiteľ Pridal môže byť spokojný, opäť sa mu podarilo zhodiť celé mužstvo a celý slovenský volejbal v očiach laickej verejnosti aj s tým svojim komentátorskym poskokom. Dúfam, že sa pán pseudovedec ukojil. Želám mu bohatú účasť na školeniach pre budúcich trénerov.
Len on a nikto iný tomu nerozumie, bože kam to školstvo speje.
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': hugi

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 9 mesiacov #6318

  • Kisler
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Príspevky: 6
  • Karma: 0
konono, mám dojem, že ty si nejaký klon p.Husára alebo VKP. Čo je so slávnym VKP?? Čo je to za trénera, keď nie je pri žiadnom družstve?? Ale asi mu to vyhovuje len mudrovať a spomínať na to, ako sa celé družstvo VKP pod vedením najlepšieho trénera pripravovalo za iné peniaze ako klubové.