Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Diskusia k Listom Luborovi
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: Diskusia k Listom Luborovi

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6438

• echo
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
konono, máš pravdu. neviem kto ste a s kým mám tú česť. podobne ale nepoznáš ani ty mňa. na rozdiel od nás dvoch reaugujem výhradne len na vaše pisateľské výtvory. takže ozaj neviem posúdiť kto má koľko mozgovej hmoty čo nie je mojim cieľom. dokonca ani neviem koho členky a kolená sa kde nachádzajú. moje členky sú zhruba v siedmich cm na zemou. podľa toho taktiež patrím do kategórie štandardu.
ja ale predpokladám, že sme na tom rovnako - matka príroda nerobí v tejto veci rozdiely našťastie.
no tárajko podáva a píše len na základe JEHO dohadov a osobných logických uzáverov, čo napokon objektívne nemusí byť pravda.
konono uveríš tomu, že keď ti poviem ako v klube z hornej dolnej jeho prezident klubu urobil tunel, oklamal trénera .... ak si naivný tak určite áno a okamžite. ak ten prezident bude tvojim nepriateľom tak taktiež áno. v prípadoch Mr.Pod-a je práve toto tá filozofia - ak nás nemá čo spájať tak si nájdime spoločného nepriateľa a spoločných tém si vytoríme koľko len chceme. V prípade Mr.Poda mi v jeho podnetných článkoch stále absentuje dokladovateľnosť jeho tvrdení. Nie je ti divné, že on ktorý sa na úrovni svf nepohybuje už niekoľko rokov, disponuje zaručene správnymi informáciami, názormi a pod. Mne teda áno. Veď tí totaliťáci na svf sú tí poslední čo by práve jemu zverili nejakú pre nich diskreditujúcu informáciu - ak taká vôbec existuje. No vy ste tu neustále v úžase čo všetko sa z jeho článkov dozviete. Nepochopiteľné. On vám trepne, že červená nie je červená lebo on to vidí na zeleno a mnohí sa tu z toho idete zblázniť a vôbec sa nepsýtate či náhodou nie je farboslepý. ja sa ho to spýtam a za farboslepého považujete mňa. Prosím je to váš pohľad. Je fakt zaujímavé, že nikoho ale nazaujíma vierohodnosť jeho tvrdení.
Palanio, na to aby som pochopil či niekto z vás tára alebo nie, nepotrebujem byť volejbalovým odborníkom. na to aby som reagoval na vaše názory stačí byť len pozorný a vnímať aj iné zdroje informácií ako len tie vaše.
Mr. Pod dokázal asi podľa vás veľa. neberiem vám to - poznáte sa no ja som momentálne poukázal na to ako môže niekto kritizovať iného manažéra, keď sám ako manažér fatálne zlyhal... ale ani toto vám nič nehovorí.
k volejbalu - no za každého trénera by mali hovoriť výsledky. Mr.Pod (Husár) je kto? predstavte mi ho Palanio a Konono - máte pravdu, skutočne ho nepoznám. NEURÁŽAM - len konštatujem. Zatiaľ som sa o ňom z oblasti vrcholového volejbalu dozvedel iba ako o 1.reprezentačnom trénerovi slovenska - výsledky? podľa vašej filozofie hodnotenia iných - neschopný tréner.
echo

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6439

• palanio
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Echo sam si napisal, ze sa vo volejbalovej spolocnosti nepohybujes... tym co do toho vidia a pohybuju sa v tomto svete potom preco tazke uverit? mohol by som tiez napisat o vselicom.. namocil by som do toho ale neprijamo konkretne osoby a kamaratov a to na anonymnom fore nemozem... ale kludne tu mozem napisat, ze sa mi nepaci ako to funguje lebo zopar veci viem.. mne to celkom staci aby som vedel, ze je to na hovno a nepotrebujem k tomu listy IH pre LH.. myslim si, ze aj Klara to tu celkom jasne definovala.. co este k tomu potrebujes??? dokaz? poznas ten film "ja sme vasi pi*u nevidel a verim, ze ji mate!"? tak tomu ver!

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6440

• hugi
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
pre echo:
..."vážení dopisovatelia, na stránke svf do políčka vyhľadať si zadajte napr. SP a rok a dozviete sa z histórie slovenských pohárov kto túto súťaž hral a akým systémom sa súťaž aj hrala"....

naozaj je to tak ako tvrdíš alebo si len myslíš že to tak funguje....podobne je to aj s US pre sezónu 2013/2014...nič...takže neverím všetkému čo sa tu prezentuje ako skutočnosť....kto je volejbalový odborník?...ako ho spoznať?...je odborník ten čo ma výsledky?...je odborník ten čo vie dať dokopy ľudí a dosiahnuť výsledky?...je odborník ten čo sa vie pohybovať po tenkom ľade....je odborník ten, čo vie zaradiť spiatočku a včas sa stiahnúť a znížiť tak možné zbytočné resp. nerentabilné náklady?....sú Prokeš, Singer, odborníci...bol Majerčák odborník?...Je Halanda odborník?....podľa kriterii asi hej aj keď mnohí máme na to iný názor...a to je celé, mať iný názor...rozprávať a hlavne pozorne počúvať...buďme radi že aspoň niekto ma záujem rozvíriť stojaté vody...o I. Husárovi som mnoho počul ale aj osobne zažil aký je to človek...mam naňho z minulosti aj dobré ale aj zlé spomienky...ale to už tak býva, keď sa rúbe les, triesky lietajú...dobrý tréner vie v sete využiť aj tretí time out aj keď ho vlastne nemá...

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6441

• echo
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Palanio vaše problémy tento priestor-toto fórum nevyrieši. absolútne nič nevyrieši, žiadne problémy klubu ktoré zastávate a tu aj prezentujete. vy tu máte neustále snahu riešiť predstaviteľov svf no triafate neustále vedľa, resp. plačete na nesprávnom hrobe. ako je možné, keď je toľko nespokojných s vedením svf, že volebná konferencia dopadla tak ako dopadla? hádam mi len nechceš tvrdiť, že zástupca aj tvojho klubu bol niekym zmanipulovaný. či nebodaj ani nevieš kto zastupoval tvoj región či klub na konferencii? tak to snáď nie! to je potom problém svf, či tvoja ľahostajnosť? - myslím aj tvojho klubu. takže ak vyžaduješ dôslednosť od svf, prečo nie si dôsledný aj ty? ale takto to ide stále dokola....
ešte raz palanio - vráťme sa k téme sp. tvrdím, že pred každým súťažným ročníkom majú kluby možnosť pripomienkovať súťaže pre nadchádzajúci ročník. ak ale napr. Mr.Pod napíše, že sp je pomaly diktát klubom je to pravda? či nie? odpovedz mi palanio. ďalej tvrdím, že mometálny stav tejto súťaže je len dôsledkom nezáujmu klubov a nie diktátu zo strany svf - a je momentálne jedno z akých príčin. jednoducho ten záujem zo strany klubov nie je. ak by záujem bol tak kto by ho ,podľa teba palanio, mal prezentovať a kde? ty a tebe podobní pisatelia tu na tomto fóre? alebo zástupcovia klubov so záujmom hrať a to na pôde svf? odpovedz mi aj na túto otázku.
echo

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6442

• hugi
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Kisler autor:
konono, mám dojem, že ty si nejaký klon p.Husára alebo VKP. Čo je so slávnym VKP?? Čo je to za trénera, keď nie je pri žiadnom družstve?? Ale asi mu to vyhovuje len mudrovať a spomínať na to, ako sa celé družstvo VKP pod vedením najlepšieho trénera pripravovalo za iné peniaze ako klubové.

choď občas na zápasy 1. liga západ a možno pochopíš...alebo aj nie...

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6443

• konono
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Echo,
prepáč narážka na šedivú mozgovú hmotu bola v návale emócii. Ale: oproti p. IH sme obaja len takí poserkovia, skrývame sa za nejaké nicky, nedokážeme vyjsť s pravdou von. Takže, možno máme svoje dôvody, prečo sme inkognito, ale potom by sme nemali zhadzovať niekoho len tak, lebo je to ľahký cieľ a je pohodlné napádať ako Suvorov Bonaparteho. Píšeš, že žerieme jeho veci, že nič nevie dokladovať, a ty vieš? O ňom niečo viem, o tebe neviem zatiaľ nič, ale nepreháňaj.
Tvoj Konono.

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6446

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
Pane, už ho nechajte, lebo ešte sa dovalí na Domašu, dá si šnorchel a brýle a všetky ryby nám bude odlupovať z háčika. A my tam budeme sedieť - nič netušiaci na brehu - ako ko

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6448

• echo
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Môj Konono, už len tú odpoveď na moju otázku - KTO JE TO TRÉNER HUSÁR?
napíš mi to tu na tomto fóre. iné zdroje z VRCHOLOVÉHO volejbalu (web) len to isté dookola - neschopný tréner. google sa asi zbláznil nič viac.
echo

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6449

• hugi
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
kto je ivan husár? nuž echo to máš tak...niekto o volejbale rozpráva a niekto pre volejbal niečo robí...koľko výberov detí pre šport nie pre volejbal ale pre aktívny pohyb si uskutočnil ty? koľko súťažných športových podujatí si zorganizoval? takže ak máš niečo s čím sa môžeš pochváliť daj ale inač to tvoje kritizovanie vyznieva v mojich očiach len ako nedajbože zaujatosť voči jeho osobe....choď sa raz pozrieť do prešova na jeho kemp...spadneš na riť, čo tam decka stvárajú....ON ponúka možnosť a ukazuje ako sa dá inak tráviť voľný čas to je niekedy viac ako vybojovať republikový titul...takže ja si myslím že o človeku čo ma také ciele a snaženia ako to dokazuje na kempoch nie je namieste hovoriť že je nikto...prečo?...lebo medveď...

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6450

• hugi
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
no a toto som si na adresu i.husara prečital na web stránke chemesfans:

"...Surovo ho zrušili.

I keď máme isté výhrady voči pánovi Husárovi, Chemesfans považuje tento krok za minimálne neslušný a veľmi hlúpy, nedemokratický a ... . Je to ďalší krok Slovenskej volejbalovej federácie, ktorý vedie slovenský volejbal do záhuby. Je naozaj smutné, že takéto praktiky sú našou spoločnosťou akceptované. Čo si myslíte, o čom asi bude ďalší List Ľuborovi práve vtedy „keď sa deň stretne s mesiacom“ od trénera Husára?

V priestoroch bufetu v Mšh by mal tréner a veľký kritik predstaviteľov SVF Ivan Husár určite dosť zvedavých poslucháčov . ...."

a to viem ako ho mnohí v HE majú v "zuboch" takže čo s tým urobíme?...

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6451

• echo
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
nuž Hugi. Mr.Pod tu už jedného školil o čítaní JEHO listov. Údajne je potrebné ich čítať viac krát. raz predtým a raz potom. skús si zobrať jeho podnetnú radu a prečítaj si aj moju otázku v tomto príspevku a tú istú aj v predchádzajúcom. Pýtam sa po tretí krát - kto je to tréner Husár? v oblasti vrcholového volejbalu som nenašiel o ňom nič okrem jeho výsledkov ako 1.reprezentačného trénera svk. teda podľa vašej filozofie hodnotenia - neschopný tréner. dokonca tvrdím - pozri si to v článku vyššie - že toto nie je URÁŽKA, toto je fakt. prečo si ty z toho podráždený ? ono sa hovorí, že nie je hanba sa opýtať. na tomto fóre je možné sa pýtať asi iba jednosmerne či? takže mi popíš tohto trénera v oblasti vrcholového volejbalu. vieš jeho analýzy na nominácie reprezentácií, ich výsledkov, hodnotenia nagelovaných talianov a pod. mi pripadajú z jeho úst - ako organizátora detských volejbalových kempov- ako keby som ja hodnotil jadrového fyzika a to len preto lebo aj ja som sa na základnej škole fyziku kedysi učil.
preto by som bol rád, keďže ho poznáš - aby si ho mne (nám) v oblasti vrcholového volejbalu viac prezentoval. napr. jeho výsledky na medzinárodnej úrovni či už v reprezentačnom tíme, alebo klubovom.
echo

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6452

• palanio
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Ziskali sme davnejsie na MSR v ziackej kategorii titul a ja som pozval ako trener zopar kamaratov na pivko... Jeden co sa tam nahodou prikmotril si neodpustil poznamku o slabej konkurencii vo finale MSR ... Nikdy nedocenil uspech co nebol jeho a Echo ty si taky isty... Keby IH vyhral svetky MSR, ME, MS a OH tak ty zase napises, ze nic o nom nevies... Lebo nechces, uz nemozes, pripustit, ze by si nemal pravdu... Kazda diskusia potrebuje aj opacny nazor... Ale NAZOR Echo!!! Preco rozoberas to kto je IH, cim bol a co bude robit??? Co tym sledujes? Das mi odpoved? Ocakavam, ze urobis hlbkovu analyzu o tom kto je IH a predlozis nam ju v plnej krase... Uz sa tesim Echo.. Davaj..

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6453

• hugi
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
for echo:
som dosť starý na to aby som bol podráždený z debaty na tomto fóre...podráždený bude zrejme niekto iný...ale..myslím si, že to čo dosiahol alebo nedosiahol I.H. nie je pre túto chvíľu až tak podstatné...skôr rozmýšľam čo Tebe osobne I.H musel v minulosti spraviť zle?!...je však pravda, že takých ako I.H na SVK veľa nie je, dovolím si povedať, že po vytratení sa A.F už ostal sam ako posledný mohykán, ktorému vo volejbale išlo vždy na 1. mieste o volejbal...a o tom je I.H....

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 6 mesiacov #6454

• hugi
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
a takto sa vyjadruje I.H. o iných kluboch, tréneroch...

...„Žilinčania sú naši starí priatelia. Boli to veľkí bojovníci, famózna partia. Belajov volejbal bez chýb, no po rozpade federácie sme ich zastihli v miernom zostupe. Púchov mal najviac peňazí, na tú dobu priam nehorázne a pretože je to v princípe súboj mešcov, tak ho vyhrali. Podobne tomu bolo s Novým Mestom nad Váhom. Na začiatku sezóny veľa peňazí, potom politický pád sponzora. Lenže v Novom Meste je to ´zvláštne´. Sú to najväčší lokálpatrioti na Slovensku. Veľmi hrdí, veľmi srdnatí. Spolu s trénerom Kalným sa im podarilo vydolovať energiu práve z problémov, ktoré v klube zavládli v polovici sezóny. Do finále sa predrali dosť neočakávane cez Humenné a už boli k neudržaniu. Mali solídny a vyvážený tím, po odchode Kalného z VKP veľmi motivovaného trénera a zahrali parádne. Klobúk dole. Ten titul sme mali mať. Dodávam, že aj tréneri Števko s Božokom urobili v Púchove super robotu."...

Re: Diskusia k Listom Luborovi 6 rokov, 5 mesiacov #6455

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
Echulo môj zlatý. Netráp ostatných s tým kto som. Ja Ti pomôžem. Som obyčajný predajca zrkadielok na hlavnej stanici.