Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Diskusia k Listom Luborovi
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: Diskusia k Listom Luborovi

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6319

  • volejbal7
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 73
  • Karma: 0
Cista schizofrenia...hlavny vinnik sob.prehry Gulinelli. O 24h Jednak ho vôbec nepoznám, jednak nikdy verejne kolegov nekritizujem, jednak by som si to nikdy nedovolil......Pezinok je kusocek

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6320

  • konono
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Príspevky: 154
  • Karma: 0
Vidím, Kisler, že máš dobrú informačnú službu. Nebudeš od polície?

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6323

  • hugi
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 283
  • Karma: 0
pre Kisler: maš plné právo vyjadrovať sa na tomto fóre úplne slobodne, len nezabúdaj na podstatu, ta je niekdy veľmi dôležitá. Každý predsa koná na základe vlastného poznania a presvedčenia ale sú aj taký ktorým stačí podstatne menej...

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6324

  • hugi
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 283
  • Karma: 0
volejbal7 autor:
Cista schizofrenia...hlavny vinnik sob.prehry Gulinelli. O 24h Jednak ho vôbec nepoznám, jednak nikdy verejne kolegov nekritizujem, jednak by som si to nikdy nedovolil......Pezinok je kusocek


kedy a kde to takto odprezentoval že hlavný vinník sobotňajšej prehry je Gulinelli...ináč fakt stojí na zamyslenie doterajšie pôsobenie trénera Gulinelliho...keď je to takto zoradené, potom sa to môže posudzovať rôzne...

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6325

  • volejbal7
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 73
  • Karma: 0
hned po sobotnajsom zapase to bezalo hore v cervenom....

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6326

  • husar
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 281
  • Karma: 3
volejbal7 autor:
Cista schizofrenia...hlavny vinnik sob.prehry Gulinelli. O 24h Jednak ho vôbec nepoznám, jednak nikdy verejne kolegov nekritizujem, jednak by som si to nikdy nedovolil......Pezinok je kusocek

V7, predstav si, že si Gulinelli - si mi sympatický, verím tomu, že si odborník, že máš v poriadku motívy (vnútorné), ale v treťom sete zápasu s Ukrajinou pripečieš jednu rozhodcovi. Skrat. Inzultácia. 0:3. Bez ohľadu na to ,že by som ťa poznal, napíšem minútu po - hlavný vinník Volejbal7 a po dvoch hodinách napíšem - už zo samotky na Cajle: Hlavní vinníci Halanda a Singer. veď oni Ťa tam dali. Teba by som sa kritikou ani nedotkol. Veď ťa nepoznám V7. Chápeš? Ak nie, či ja za to môžem? Popoludní som dostal od vrchnej sestry dávku vália, som o.k. a teším sa, že si raz so mnou dáš kávu.
Posledná úprava: 10 rokov, 3 mesiacov Autor: husar.

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6327

  • husar
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 281
  • Karma: 3
Kisler autor:
Každý čo si o sebe myslí, že je dobrý tréner má ambície pracovať v kluboch v zahraničí. Počet titulov na SVK by nemalo byť meradlom kvality. Skús mi pripomänúť, kde pôsobil p.Husár (až na krátku epizodu v Brne ako športový riaditeľ). Tam okrem volejbalových odborností ktoré má - by sa musel naučiť aj základy správania sa.....

Milý Kisler, poznám jednu profesorku neurovied, Danielu O. Pracuje na LF UK, jej celoživotné dielo sú autisti, testosteróny, rozdiely medzi mužmi a ženami. Hlavne v téme autizmu je hodná Nobelovej ceny. Pred pár rokmi mala hrubý príjem v tomto malom rozvíjajúcom sa SLovenku 20 400 hrubého. Z každého grantu, ktorý osobne vybavila, jej kurvy vzali 50% na chod školy. Má tri deti. Ak mi neklamala, tak som u nej necítil ani gram ambícií ísť toto dielo robiť do Dallasu, Mníchova, Johannesburgu, alebo Montrealu. Mal som viacero možností ísť do zahraničia. Všade som sa bol pozrieť, ako to tam vyzerá. Hala tam bola, šatne tiež, aj medicimbaly sa tam gúľali, ale nikde nebola Železná studnička kilometer od Dunaja a keď som sedel na lavičke pred univerzitou, tak som videl len a len samé škraty. Nie ako v Prešove, alebo na Šafárikovom námestí, kde je ešte aj hrdzavá konzerva nádherná. Tvoje rovnítko medzi ambíciou a nutnosťou pracovať v zahraničí sa rovná minimálne trom promile v Tvojej červenej tekutine, vedúcej zo srdca do mozgu.
Ad dva, o mojom pôsobení v Brne vieš hovno, jedine, že by si bol alebo hráč, alebo generálny manažér klubu v Brne. Ak si nebodaj ten boss klubu, no tak si včera zahynul na diaľnici a už si reinkarnoval v somára.
Posledná úprava: 10 rokov, 3 mesiacov Autor: husar.
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': hugi, palanio

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6328

  • volejbal7
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 73
  • Karma: 0
Nikomu som v 3. sete nepripiekol. Halanda a Singer ma tam nedali, dosla mi ponuka, porozmyslal som, zvazil a sam som si vybral. Napisat, ze som hlavny vinnik je nefer. Ale kazdy si moze mysliet a napisat svoje. Sme slobodna krajina (aspon zatial).
Kvalifikacia - problem v hlavach hracov. Dopadlo by to tak isto aj s dedom mrazom
na lavicke. Videli sme chyby, ktore jednoducho nemozu byt. Stalo sa, taky je sport..no mrzi to!!

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6329

  • palanio
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 165
  • Karma: -1
Pre roztieskavačov pána Halandu a iných pätolizačov pánov z Junáckej 6... Skúste si predstaviť ako by vyzeral volejbal na Slovensku bez VKP Bratislava (ČH, ŠKP,...). Neberte do úvahy iba momentálny stav ale zoberme to aj z pohľadu nedávnej minulosti. Žiaden slovenský klub nedodal do reprezentácie toľko hráčov ako VKP, tak už iba to si zaslúži trocha úcty a obdivu. Ukazuje to samozrejme aj na prácu v ostatných kluboch. Asi to bola žalostná bieda. Trepači o tom čo by malo byť, keby mal byť kde, a možno by aj bolo, by mali radšej držať sosáky! Neurobili ste vážení pre posun volejbalu aj krátky trt. Nič, nula bodov... A k samotnému pánovi veľkomožnému? Sám sa po kvalifikácii vyjadril: „Myslíme si, že sme na správnej ceste aj napriek tomu, že sa nám nepodarilo postúpiť, pretože tréner Gulinelli vyhodnotil vhodným spôsobom charakteristiku všetkých hráčov a vieme s kým môžeme v budúcnosti počítať a akým spôsobom družstvo doplniť" ... A to je riadny prúser... Na to sme požili kvalifikáciu na MS... Pekne... No a teda kto o tom rozhodol ako to bude? Ryba smrdí od hlavy a on svojou hlavou zasmradil už cele Slovensko!
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': kozlik

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6330

  • ekrazitko
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 72
  • Karma: 2
Nepochybne je velmi zaujimavy zoznam pracovisk F.G. Dokonca si dovolim tvrdit, že tolko pracovisk pochodili tak hygienici toboz trener. Nechcem tym nejako hanit jeho znalosti a pracu s hracmi, len na zamyslenie. Kto ten zoznam videl sa hned nad tym zamyslel. Niektori urcite vyvodili zaver, ze nieco nie je v poradku.

Druzstvo nemalo stavu ani iskru. I.H. vychvalil Nemca, asi po clanku po ME aj musel. Ved je jeho. Opieral sa o statistiku. Tu mu neberiem. Pekne cisla, ale ani Nemec nemal stavu. Divis mal zrejme bolesti kolena a zlomeny z vypadnutia v LM na mna cely turnaj posobil pocitom diskomfortu. Divis ale utocne na tom nebol zle, ale vsetko ostatne za vela nestalo. Ondrusek robil ziacke chyby vtedy ked mal podrzat a z lahkej hernej situacie excelovat nepodrzal. ME mu vysli omnoho lepsie, on to ale urcite vie.

Na druhej strane na mna posobilo stiedania Zatko-Bencz velmi energicky. Moja kritiku zameriam na F.G. prave tu. Mnoho krat priniesli tito dvaja hraci uplne novu krv do hry. Ostatni pri nich ozili. No F.G. im nedal viac priestoru. Mozno taky P.CH. by ich nechal hrat. F.G. mal svoju 6tku a tu ani za boha nepustil. To nemam rad. Zabetonovany zaklad.

L.H.priniesol kvaldu domov, ale musel byt riadne zlomeny po jej konci. Suhlasim ale s I.H. ze to chcelo niekoho s vacsim elanom do 2-tyzdnovej roboty. Ale tomu ze tam neboli treneri - elanisti neprikladam vacsinovy zaklad neuspechu. Ten vidim v aktualnej forme a psychickom naladení zakladnej 6tky.
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': Sisa9

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6331

  • husar
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 281
  • Karma: 3
volejbal7 autor:
Nikomu som v 3. sete nepripiekol. Halanda a Singer ma tam nedali, dosla mi ponuka, porozmyslal som, zvazil a sam som si vybral. Napisat, ze som hlavny vinnik je nefer. Ale kazdy si moze mysliet a napisat svoje. Sme slobodna krajina (aspon zatial).
Kvalifikacia - problem v hlavach hracov. Dopadlo by to tak isto aj s dedom mrazom
na lavicke. Videli sme chyby, ktore jednoducho nemozu byt. Stalo sa, taky je sport..no mrzi to!!
No vidíš, si tvárny.Lepšíš sa. Slobodný, múdry príspevok

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6332

  • husar
  • ( Administrátor )
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Príspevky: 281
  • Karma: 3
ekrazitko autor:

Druzstvo nemalo stavu ani iskru. I.H. vychvalil Nemca, asi po clanku po ME aj musel. Ved je jeho. Opieral sa o statistiku.

Určite som ho nechválil. Nezvyknem ospevovať normu, chválievam, len nadštandard. Ale Nemec hral možno prvýkrát v reprezentácii koncentrovane a zdalo sa, že bojovne. Po ME som kritizoval hlavne fakt, že s jeho ideou hrať volejbal iba pre peniaze nemá v reprezenácii čo hľadať. Ja tie jeho motívy vôbec nekritizujem, to je každého vec. .... a mohol by komunikovat s kámoškou

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6333

  • palanio
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 165
  • Karma: -1
No a ešte k tým listom...
Zaujímalo by ma v prvom rade aká je vízia novozvoleného prezidenta do ďalšieho obdobia... Analýza súčasného stavu, predsavzatia a záväzky. V prípade nenaplnenia aká bude vyvodená osobná zodpovednosť...

V druhom rade by ma zaujímalo koľko vlastne máme na Slovensku volejbalistov v jednotlivých kategóriách. Skutočný počet a nie sumár všetkých licencovaných hráčov. Koľko ich bolo pred 10 rokmi a ako sa tento počet menil až do súčasnosti. K tomu krátka analýza a odhad vývoja do ďalších rokov...

V treťom rade by ma zaujímalo či SVF neplánuje zrušiť, prípadne výrazne zjednodušiť bod 5.6. : Kritériá pre získanie licencie trénera vo vykonávacích pokynoch. Bolo by dobré prenechať rozhodnutie klubom či chce mať na lavičke Huga Čáveza (s mechom penazí) či niekoho iného. Aj tak sa tréner zodpovedá klubu a nie vedeniu SVF. Tupé nezmyselné obštrukcie...

No a v poslednom rade by ma zaujímalo či sa neplánuje vypracovať analýza fungovania stredísk COP a ostatných stredísk. Myslím si, že je dôležité vedieť aký kvalitatívny progres môže zaručiť umiestnenie hráča do strediska. Možno ma to fakt potom presvedčí, že to funguje...
Nasledújcí užívateľ hovorí 'Ďakujem': Sisa9

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6334

  • volejbal7
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Príspevky: 73
  • Karma: 0
palanio, ty sam si tu pätolizac, takze pomlc...Ryba smrdi od hlavy..ok, beriem. Napis mi prosim ta, co bolo zle pre kval.na MS. Mali hraci zle podmienky, stravu, hotel, trenera, masera...? V com tu smrdi v tomto pripade ryba od hlavy? Mali to vo svojich rukach! Tolko chyb v tak dolezitom turnaji ?! Vzdy mozes vyhrat a prehrat, bohuzial sme prehrali, ale mohli sme aj dostojnejsie...

Re: Diskusia k Listom Luborovi 10 rokov, 3 mesiacov #6335

  • palanio
  • ( Užívateľ )
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Príspevky: 165
  • Karma: -1
Skúsil sa zamyslieť niekto nad tým, že fatálne chyby v hre našej repre mohli byť spôsobené aj vonkajším tlakom? Možno vôbec nebolo dobré, že sa kvalifikácia hrala na Slovensku... Ale do tejto polemiky som sa nechcel púšťať, lebo boji je každý generál a mne sa tiež nepáči to rozoberať po neúspešnom turnaji. Ale predsa teda k tomu niečo napíšem... Na seminári pred ME Kravárik všetkých presviedčal o tom, že sme schopní perfektne útočiť aj po horšom príme podania... Nefungovalo to ani na ME a ani teraz! Blbosť a iba zbožné prianie, že to tak bude... Za celý turnaj sme tuším neubránili ani jeden priamy útok súpera... Nebolo to ani trochu dobré... Prečo to celé? Možno nebolo družstvo dobre pripravené, možno si pripustilo veľký tlak, možno zranenia, možno... Možností je veľa... A prečo tá kritika? Je zaujímavé, že seminár sa urobí napríklad pred ME... Prečo nie po? Prečo teraz nikto nepríde a nezoberie na seba zodpovednosť, že to domrvili? Sú to profesionáli a musia niesť za svoji robotu zodpovednosť! Ja si tiež v práci nemôžem dovoliť povedať „No nepodarilo sa, nešlo mi“... Alebo môžem, ale následky ponesiem... Problém je ale asi niekde úplne inde... Odohrať takýto turnaj, takýmto spôsobom bolo hráčom umožnené! So všetkými komentami od hráčov, trénerov až po vedenie SVF... Prišiel niekto a povedal kde bola chyba? Popravde aj si každé vystúpenie našej repre pozriem ak mám čas... Fandím, nadávam a aj chválim... Ale hlbšie nič od toho neočakávam... podobne ako keď pozerám našich ako hrajú futbal či hokej... Je to preto, že je jedno či je to futbal hokej alebo volejbal, lebo aj ten zápas v hokeji pritiahne rovnaké množstvo detí k volejbalu ako podobný zápas volejbalovej repre... Celkový prínos pre slovenský volejbal je teda jedna veľká nula... Možno istým spôsobom môžeme byť radi, že to tak dopadlo, lebo aspoň ušetríme náklady spojené s prípadným postupom na MS... Podobný efekt bude mať aj naše účinkovanie v 3 skupine svetovej ligy... Medzi chalanmi čo hrajú za repre a zbytkom je dosť veľká priepasť... takže chalani si znova zahrajú, lebo vedia o tom, že si zahrajú... tlak na hráča v našej repre je nežiadúci, lebo náhodou by sa mohlo stať, že by už nabudúce nechcel prísť!!! Ak mi hráč repre povie, že sa na akcii vlastne ničí a riskuje prípadné zranenie ktoré by mu zabránilo v tom aby mohol potom hrať v klube a vôbec sa mu tam nechce tak potom kde je chyba? Nechcem nikoho uraziť, ale repre je iba pre pár vyvolených, pre generalitu SVF a fanúšikov... Celkový prínos pre kluby na Slovensku je mizivý... No a preto je za tento stav kto zodpovedný? Určite to bude podľa mňa Ivan Husár! Si vážne nikto nevšimol, že niekto zámerne oddelil repre volejbal od toho ostatného??? Možno aj áno, ale volejbalko sewen tebe to nedôjde nikdy! Skús sa prejsť po ulici, choď medzi ľudí a vnímaj čo hovoria a možno časom prídeš na to v akom zvrátenom svete žiješ... Ak prídeš k niečomu rozumnému tak skús svoj názor potom vyjadriť normálnym spôsobom...