Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Diskusia k Listom Luborovi
(1 online) (1) návštevník

TÉMA: Diskusia k Listom Luborovi

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 9 mesiacov #6643

• Jakovlev
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
P. Husár, lepšie by bolo dať do poriadku stoku a bordel značky VKP....

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 9 mesiacov #6646

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
Ak nám pane ten bordel v našej kuchyni zanalyzujete, nájdete riešenia, tak mi to potom podľa Vášho receptu radi napravíme a aj to zaplatíme. S DPH

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 9 mesiacov #6649

• Jakovlev
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
Recept ste mali veľmi dobrý, len ste sa začali zaoberať inými vecami.

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 8 mesiacov #6689

• jako
  • ( Užívateľ )
  • Fresh Boarder
Drahy diskuter s nickom "Jakovlev". Uz mi pomaly zacina liest na nervy, ze pouzivas cudzie meno ako svoj nick (nechapem co Ta k tomu vedie) a to nehovorim o Tvojich nazoroch... Roman Jakovlev bol fantasticky rusky univerzal (korektor...pre pana Husara ), ale predpokladam, ze s nim to spojitost nema. Moje meno pozna kde kto a preto nechcem, aby Tvoje nazory boli spajane so mnou. Takze skonci s tym, pripadne najdi si iny napaditejsi nick. Dik za pochopenie! Peter Jakovlev

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 7 mesiacov #6693

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Otázok od všetkých trénerov k vedeniu mládež. centier bolo nastolených dosť, myslím že ostanú zo strany SVF nezodpovedané, prišlo by sa na to, že myšlienka a koncepcia bola na začiatku iná ako je jej vykonávanie.Celkovo ma zaujali niektoré názory, a rada by som požiadala p.Lukáča, či by si nenašiel ešte čas na pár riadkov k porovnaniu COP TN a NR, keďže pôsobil v oboch a ako jediný to vlastne môže porovnať. Stačilo by v krátkosti, škola, strava, podpora hráčov a možno aj školy zo strany SVF - či je nejaký rozdiel medzi nimi. Myslím, že by si obraz utvorili radi aj ostatní.Ak by ste ešte dali PS III. vopred Ďakujem.
Posledná úprava: 5 rokov, 7 mesiacov Autor: Klara.

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 7 mesiacov #6695

• palanio
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Konecne niekto rozsvietil! Celkom trefne napisane komentare k fungovaniu COP v NR. Skoda len, ze to je k nicomu, lebo zmena nebude! Napada mak tejto prilezitosti jedna pasaz z filmu Rok dabla s Nohavicom. Ide tam o teoriu alkoholickeho kopca. Ja tu vidim slovensky volejbalovy kopec. Na vrchole sme uz boli a teraz nas uz caka iba cesta z kopca. Mrzi len to, ze si za to mozeme sami. Hlavne velke kluby nechali dopustit to, ze volejbal sa dostal tam kde je teraz. VKP, Humenne, Slavia,... ide to aj na vase triko! Nakoniec konferencia rozhodla tak o buducnost mame postarane.

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 7 mesiacov #6698

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Z vyjadrení bývalých trénerov COP NR vyplýva akoby neboli jasne stanovené pravidlá a podmienky medzi SVF a ŠG, ako aj SVF a klubmi okrem vyplatenia výchovného podľa tabuľky.Je smutné, že žiadny tréner by sa tam už nevrátil kvôli ľuďom zo SVF zodpovedným za COP.Ich hlavnou náplňou je trénovanie.Nábor,
verbovanie či riešenie problémov - za to je niekto na SVF zodpovedný a berie plat! SVF sa o hráčku zaujíma až pri predaji - za koľko to do tej ich s.r.o. bude.A tiež je nemožné hodiť toto všetko na školu: síce dostane peniaze, ale tie vydáva na materiálne zabezpečenie a podobné veci. Výber trénera vo svojich rukách nemá, masérka pre volejbalistky tam predtým tiež nebola. Tuším až po kritike sa také niečo zomlelo.
Ale NR nerobila nič iné ako napr. Slávia Ba, ktorá už roky získava hráčky hneď po skončení základ. školy ( oslovením hráčky, rodičov a tiež poza chrbát klubom).Takže p. Henček niet sa v podstate začo ospravedlňovať. SVF sama toto podporuje, predáva hráčky ešte pred maturitou(Tlstovičová si pri odchode zobrala niektoré hráčky so sebou, o rok ďalšiu, potom ešte ďalšie 2 )A potom sa dočítate aká je dobrá práca s mládežou v Slávii: posledné roky ocenené hráčky na MSR z tohto klubu sú ODCHOVANKYNE iných klubov.Nemalo by sa na to zabúdať. AJ preto patrí k najlepším - ide tam výber nie nábor.A do NR? V poslednom čase adeptky na odtučňovaciu kúru .
Všetko to padá na komunikácii SVF a klubov a na spôsobe realizácie projektu od pôvodného zámeru. Vyžaduje to nastaviť si pravidlá a podmienky, ktoré budú vyhovovať hráčkam aj klubom, pod záštitou SVF. To ako sa dostala NR do EXZ už treba zabudnúť, len by mala hrať v súťaži asi ako U 18, lebo zohrávanie je potrebné ( návrh p.Popeláša) bez tlaku na výsledok, vypadnutie z EX. Alebo toto všetko nahradiť zorganizovaním spoločných hracích sústredení s českou a poľskou reprezentáciou.

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 7 mesiacov #6699

• zvedavec1
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
Ja len k jednej časti z listu. MINI a MIDI max. Spochybnil som to na začiatku a došlo na moje slová. Tak som sa opýtal jedného člena autorského kolektívu. A prebehla asi takáto "diskusia": (varovne zdvihnutý ukazovák)...ako sa opovažuješ to kritizovať?! Čo si ty urobil? S akým projektom si ty prišiel? Čo vlastne robíš? A tak dávam do pľacu takýto projekt: Oddeľme SVF od klubov. Oni nech robia "projekty" a COP-ky a iné... A my sa budeme naďalej trápiť v malých kluboch a snažiť sa udržať tento krásny šport pri živote!

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 7 mesiacov #6701

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
Dnes som šiel cez Žiar, no nemal som dať Demämovku? Oddeliť ich treba, ale defenestráciou. To je najosvedčenejšie riešenie.

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 7 mesiacov #6702

• palanio
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Ano? Mas na to nejaky recept? Ak ano tak preco sa caka tak dlho??????

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 7 mesiacov #6703

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Tak audiencia v Senici! To je rýchlosť. Už sa mu (LH) podarilo nájsť synovi fleka (VK Prievidza), a to sa teda nahľadal, tak bude čas aj na íné. Toľkých paragrafov sa asi zľakol...

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 7 mesiacov #6704

• volejbal7
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Klarka, chvíľu som zavahal ale dnes si ma utvrdila v jednom.........Len aby si nebola časom stiahnuta, lebo to Pak ozaj dobre nedopadne...Jeden už tak skončil.....dalsi ide za nim..bud opatrna...

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 7 mesiacov #6705

• Klara
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Nevyznám sa situácii v Senici a preto sa k nej vôbec nevyjadrujem, ale musíš uznať že reakcia bola veľmi rýchla, nezvyčajne.

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 7 mesiacov #6706

• volejbal7
  • ( Užívateľ )
  • Senior Boarder
Taktiež do toho nevidim, no myslím, že rodič by mal byt nasrdeny v prvom rade na samotný klub/vedenie. Ten je predsa zodpovedný za jeho existenciu. A napísať, že odradilo to potencionalnych sponzorov, zozere len blb. Vyplatim dlžoby a ideme dalej....Verim, že spravodlivost zvitazi!

Re: Diskusia k Listom Luborovi 5 rokov, 7 mesiacov #6707

• palanio
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
Chyba je v smernici! Prikladom vysvetlim. Rok budes jazdit autom v meste 50km/h. Po roku sa zmeni zakon a policajti budu po tebe chciet aby si zaplatil pokutu, ze si jazdil rychlo. Smernica pravne nemoze v tomto smere uspiet. Ak by to bola vyhladova podmienka do sezony 2015/16 tak nikto nemoze namietat. To je tak ked taketo dolezite dokumenty vyrabaju ludia co "nevedia"... staci sa pozriet na zostavu spravnej rady. prezident by v nej sedet nemal! ten nech komunikuje s OV, MŠ a podobne... preco by mal este sediet v spravnej rade? mali by tam byt min 2 clenovia zastupcov klubov, automaticky ziska pravo majster SR. zastupca z kazdej oblasti. pravnik!, marketing a clovek zodpovedny za mladez... vysvetli my niekto preco je tam beachvolejbal? alebo naco? alebo pre koho? tu je podla mna pes zakopany. tu musi byt vola veci menit, vytvarat, paracovat... sedia tam teraz ludia ktorym pred sebou blika riadiaci panel a myslia si, ze to farebna hudba bude...