Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

NE"VOLEJBALOVE" PREJAVY
(1 online) (1) návštevník
  • Strana:
  • 1

TÉMA: NE"VOLEJBALOVE" PREJAVY

NE"VOLEJBALOVE" PREJAVY 10 rokov, 1 mesiac #2980

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Uz dlhsiu dobu sledujem vo volejbale narast nesportovych prejavov hracov ako napriklad umyselne tahanie za siet, alebo potahovanie za nu udery po nej po odpiskani, dopade, dokonceni akcie, neuspesnom bloku... (urcite kazdy vieme o co ide poriadne sa ukludnit na site), alebo nesportove odstrelenie lopty po zapiskani mimo plochy, alebo kopanie do lopt kade tade. Vrchol toho vsetkeho co som spominal som videl v Sobotu v HE na zapse MEVZY VK CHEMES - SALONIT ANHOVO (rozhodcovia poliaci) kedy po neuspesnom bloku hrac Anhova zatiahol umyselne za sito tak, ze ostala pokrutena paska a hralo sa tak az do konca stretnutia... + boli aj nejake tie odstrelovacky ... NIC NIC NIC NIJAKE NAPOMENUTIE ZO STRANY ROZHODCU ....

PYTAM SA PRETO PRECO ROZHODCOVIA NIJAKO NETRESTAJU TAKETO NESPORTOVE PREJAVY KTORE ROZHODNE NEPATRIA DO VOLEJBALU???

VED O VOLEJBALE SA STALE HOVORILO AKO O NAKOREKTNEJSEJ KOLEKTIVNEJ HRE...(zamerne pouzivam minuly cas lebo v sucasnosti sa uz o tom vela nehovori) 

VED UZ LEN AKEKOLVEK PREJAVY VYSMECHU SUPEROVI SU TVRDO NAPOMINANE A TAKETO NESPORTOVE PREJAVY NIE??? PRECO JE TOMU TAK ??? MOZNO AJ ZMENY PRAVIDIEL KTORE DOVOLUJU KONTAKTY NA SITE PRISPEJU K TOMU ZE VOLEJBAL UZ NEBUDE NAJKOREKTNEJSOU A NAJINTELIGENTNEJSOU KOLEKTIVNOU HROU...

Mozno by ma zaujimalo aj vyjadrenie rozhodcov ....

Re: NE"VOLEJBALOVE" PREJAVY 10 rokov, 1 mesiac #2997

• FedEx
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
suhlasim s hejhalllom.... ja som tiez dnes po sete z nervov odkopol loptu a uvedomil som si az neskor, ze to bolo nesportove... urcite by to mali rozhodcovia napominat a po opakovani trestat, na mna sa napr. len skaredo pozrel ... ale myslim si, ze vecsina alebo aspon cast hracov, ktori sa niekedy spravaju nesportovo, si to ani neuvedomuju a nevedia, ze tym kazia divacky zazitok(este ze my sme mali na zapase dokopy mozno 5 divakov )... navyse, hrac, ktory nevie byt pokojny za kazdej situacie a skryt svoje city za pokerface, je onicom... tak ako ja

Re: NE"VOLEJBALOVE" PREJAVY 10 rokov, 1 mesiac #3042

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Fedex: Celkom zaujímavo si to napísal... A hlavne kvitujem že si zareagoval ako prvý keďže táto téma tu leží zapadnutá už pár týždňov a nikto nič aj keď si myslím že je zaujímavá. Mne ani nešlo až tak o tie odkopávačky ale hlavne o umyselné ťahanie za sito...

Re: NE"VOLEJBALOVE" PREJAVY 10 rokov, 1 mesiac #3048

• Sisa9
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
ja osobne som uz niekolkokrat videla ako hrac dostal za kopnutie do lopty, alebo sypacky superovi zltu kartu...nasi rozhodcovia take prejavy trestaju...a ci bolo umyselne alebo neumyselne potiahnutie siete je na posudeni rozhodcu  :-\

Re: NE"VOLEJBALOVE" PREJAVY 10 rokov, 1 mesiac #3050

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
sisa: aj ja som to za 20 rokov videl par krat... ale zdoraznujem slovicko par pretoze sa mi vidi ze malo sa to tresta... a chcel by som vediet preco....

Re: NE"VOLEJBALOVE" PREJAVY 10 rokov, 1 mesiac #3061

• Sisa9
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
ja som to videla parkrat uz aj v tejto sezone...v extralige je toho menej, tam su hraci predsalen psychicky odolnejsi...naposledy co som videla dostal zltu kartu barbierik v nitre za odkopnutie lopty po skonceni setu...

Re: NE"VOLEJBALOVE" PREJAVY 10 rokov, 1 mesiac #3064

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Sisa ale ti hovorim toto co urobil hrac anhova v HE to nebolo na zltu ale na cervenu kartu haha.... sak umyselne skoro odtrhol sito ze ostalo poskodene do konca zapasu ... a rozhodca ho ani nenapomenul a to v nasej lige je bezne rozhodcovia by mali ovela prisnejsie taketo veci trestat kartami podla mojej mienky lebo volejbal prichadza o to co ho robi slusnym a "cistym"....

Re: NE"VOLEJBALOVE" PREJAVY 10 rokov, 1 mesiac #3066

• Sisa9
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
ved ja s tebou suhlasim...ja len vravim, ze ti nasi rozhodcovia take prejavy trestaju 

Re: NE"VOLEJBALOVE" PREJAVY 10 rokov, 1 mesiac #3067

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Ale sisa ja viem ze trestaju ale MAAAALOOOOO !!!!
  • Strana:
  • 1