Fórum
Vitajte, návštevník
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

Sezóna 2012-13
(1 online) (1) návštevník
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Sezóna 2012-13

Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5263

• Brian
  • ( Návštevník )
Takže v novej sezóne od začiatku s 10 účastníkov. Pre domácu súťaž jednoznačne plus. Pre Chemes, ktorý bude mať opäť zhustený program to môže a nemusí znamenať komplikácie(Cev, Mevza, Extraliga). Pohár sa bude hrať tuším novým spôsobom a do semifinále pôjdu teamy z extraligovej tabuľky umiestnené k nejakému dátumu na 1-4 mieste. Tak? Som zvedavý na súpisky jednotlivých teamov a najmä na to kto bude trénovať Chemes. Volejbalu zdar!

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5264

• libero5
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
Videl som z tej rakusko-uhorskej ligy jeden zapas Humenne - Vieden. To bolo strasne. Vieden hrala s kadetmi. Ak zase nebude hrat celu ligu innsbruk a slovinci z lublany tak o čom to je. vekapaci vedia, preso to ignoruju uz par rokov. Unicef to ma zae lahsie, lebo vsade je blizko. ak sa to pospaja v troch dnoch spolu, asi je to drahe, ale da sa

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5265

• Fans Chemes
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Husár,Svidník a jedno stvorenie z Nitry si možu podat ruky s Halandom a Stražayom

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5266

• chemesfans
  • ( Užívateľ )
  • Expert Boarder
horúcim kandidátom na post trénera Chemesu je dobrý priateľ Stražaya I. Husár...

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5268

• Brian
  • ( Návštevník )
ako to je kua???? 8 teamov extraligy hlasovalo aby HE a VT Ba hrali extraligu od zaciatku?? 14 mevza + 18 extraliga do februara + pohar + cev sa stihat neda!!!!!! to preto ze VKP je v europe neakceptovatelne a nemozu hrat mimo svk tak ani my nemozeme..... diky! som zvedavy ako to dopadne
Posledná úprava: 7 rokov, 9 mesiacov Autor: .

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5282

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Podľa mňa by sa mala extraliga rozšíriť minimálne na 16 družstiev a to o niektoré cenné tímy ako: Vranov n/T, Kadeti SLOVENSKA, ST. Žiaci Slovenska, B. Bystrica, VOLEJ TÍM PETRŽALKA !!!! JEB...T TO CELÉ

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5283

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
napíšem, napíšem, lem kľud. Volal mi pán Hirčko a aj Svidník sa vyjadrí. Oficiálne. Zatiaľ si tam spacifikujte Mariána, lebo klame, až sa mu z riti iskrí. Máte krásne obrázky, akurát mi slabne zrak, ale naše logo to tuším nie je.
Tak ako milujem Humenné, tak zbožňujem Mira Blanára v rusnáckej hale a od neho sa moja láska transportuje aj na ostatných Rusnakov.
Voľakedy som ako žiak hral v Giraltovciach a žiaci školy nám ujebali všetky lopty zo šatne. My sme im potom vyrabovali aspoň kilové mediky zo skrine.
Boli sme tam v kine a hrali western Valdez sa vracia. Chceli sme listky na balkon. Predali nam. Balkon bol oddeleny od "dola" plotikom a bpl vyššie o 10 cm. V tom filme bola pointa, že Valdez sa vrati. Ked sa vratil, tak museli film prerusit, lebo "Delavari" revali jak salene. V kine vreskom oslavovali, ze sa vratil.
Raz som bol ako 15 ročný, už ako junior ČH Bratislava a hrali sme ligu v Snine. Spali sme v Stakčíne, v hoteli a bola tam svadba. Prišli sme motoráčikom asi o 23:00 na hotel a boli sme strašne hladní. Ja ako bažant som dostal úlohu niečo zohnať na jedenie. Šiel som za takým malým svadobčanom, či by niečo nezohnal pod zub. On natešený odbehol a priniesol VO VRECKU jeho obleku dva kremeše a dva špice. MILUJEM VÝCHOD. .... len Monky ma trochu serie, ale inak ste fajn

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5284

• Brian
  • ( Návštevník )
tak kde sa to vyjadrenie vyraba???????? bo my neznali veci co nevieme, netusime a nechodime po stretnutiach zijeme v omyle a nepravde. iba vkp a svidnik nam chcu dobre a my ostatni to nevidime.

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5285

• 3Marks3
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
ak by ste mali radi Humenne nezahlasovali by ste za taku hluposť !! HUMENNE chce hrat Mevzu nie podurovnovu slovensku ligu (tu až potom aby sme boli majstri )

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5288

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
Iba Monky ta serie Ivanku????

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5289

• palanio
  • ( Užívateľ )
  • Gold Boarder
sutazny poriadok hovori:

Článok 17
Termíny a začiatky stretnutí
2. Pokiaľ riadiaca zložka súťaže nerozhodne inak, musia sa majstrovské stretnutia odohrať v stanovenom termíne. Zmenu termínu zápasu nariadi riadiaca zložka súťaže na žiadosť družstva v prípade:
a) štartu hráča v reprezentácii,
b) hygienikom nariadenej karantény,
c) v ďalších špecifických prípadoch, ktoré môže určiť VP súťaží
d) výnimočne i na základe dohody družstiev, táto zmena však podlieha správnemu poplatku.

no mozno stalo za to viacej rokovat... hladat vhodne terminy, kompromisy...

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5291

• hejhalllo
  • ( Užívateľ )
  • Platinum Boarder
ADMIN: Na lištu hore by sa mohol dať tučný podfarbený bežiaci text: Nick hejhalllo ma v p...i cele vaše forum, stranku aj Haladnu so Strazayom a Singerom!!!!

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5301

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
ani nie, mám ho rád, problém je, že v poslednej dobe presedlal na metanol

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5302

• husar
  • ( Administrátor )
  • Administrator
to forum je tu prave preto, aby si širil nazory a to je dolezite. Volejbal mas rad, si v hale kazdu sobotu, Chemes Ti lezi na srdci, tak co Ti brani veci posuvat. Na konferencii byva neskoro

Re: Sezóna 2012-13 7 rokov, 9 mesiacov #5307

• 3Marks3
  • ( Užívateľ )
  • Junior Boarder
bol by som rad ak by sa v založke Matchpoint-Prestupy informacie častejšie aktualizovali a aby boli v tejto sekcii iba pravdive transfery...(nenaražam na to že teraz nie su)
Posledná úprava: 7 rokov, 9 mesiacov Autor: 3Marks3.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3